N11.com Arızalı Cihazın İadesini Kabul Etmedi.

Emrah M. |

N11.com'dan satın aldığım cep telefonu "Sony Xperia Z1" açma kapama tuşu arızalı olarak gönderildi. N11.com canlı destek hattında iade edebileceğim söylendi. Telefonu iade etmek üzere sisteme iade bilgisini girdim. Ancak mağaza (***. com) iade işlemini iptal etti. Telefonu servise göndermemi söyledi. Hiç kullanmadığım telefonu servise gönderip 15 iş günü beklemek istemediğimi söyledim. Yeniden iptal talebi gönderdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  18:27

  Sayın Emrah Malatya,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Emrah M.
  29 Ağustos
  13:52

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linki yanlış yönlendirdi. Süreç uzadı.

 • 23 Ağustos
  14:35

  Sayın Emrah Malatya,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade talebinde bulunabilirsiniz. Teknik servisin verdiği rapor ile mağaza ilgili ürünü değişim ya da iade almakla yükümlüdür.

  Siparişinize ait ürün ile ilgili sorularınız hakkında garanti belgesinde yer alan irtibat numarasından teknik servis ile iletişime geçebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri