N11.com Alışverişleri Hakkında!

Alime A. |

08.11.2015'de N11.com'dan sipariş ettiğim, Dilay Kozmetiğe ait Bayan Parfüm Seti (Lolita Lempicka EDP + Body Lotion) 10.11.2015'de elime ulaştı. Parfümü sıktığım zaman çok kalitesiz, bir limon kolonyası kokusu ve ardından parfümün kokusunu aldım. İnanamadım. Arkadaşıma denemesini söyledim, kabullenemeyerek, ancak ondan da aynı tepkiyi aldım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  19:37

  Sayın Alime Akkaş,

  Siparişinize ait ürün bağımsız test merkezinde test ettirilmiş ve orijinal olduğu belgelenmiştir. Test merkezinin Doğuş Planet ile herhangi bir şirket bağı bulunmamaktadır.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Alime A.
  01 Aralık
  13:09

  N11.com kendi laboratuarlarında teste aldı. Test sonucu yazılı olarak tarafıma iletildi. 5 kişi üzerinde 5 dk 30 dk ve 60 dk testleri yapılmış. Kimyager olarak söylüyorum böyle salak test ömrümde görmedim. İçerik analiz testi yapmaları gerekirken 5 kişiye sıkmış denemişler, orijinal çıkmış. Vay vay vay... Helal olsun profesörlere dudak ısırtırsınız resmen. Ne n11.com ne de mağaza hatasını kabul etti. Ürün kozmetik ürünü diye iade de almıyorlar. N11.com benim için bitmiştir. Bir kez de telefon kılıfı almıştım kutu aldığım 30 liralık ürün kutusu, içinden çıkan 10 liralık ürün. N11.com kurumsal takılabilir ama çalıştığı firmalara ne yaptırımı var, ne de düzgün firmalar ile iş yapıyorlar.

 • 14 Kasım
  16:25

  Sayın Alime Akkaş,

  n11.com olarak sahte parfüm satışının önüne geçmek amacı ile bağımsız bir test merkezi ile çalışmaktayız. siparişinize ait ürün için test merkezinde yapılacak sonuca göre iade talebinize cevap verilecektir. Yapılacak testin sonucunun orijinal olması halinde raporun bir kopyası tarafınıza da iletilecektir.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlayarak sizleri bilgilendirmiştir.

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri