N11.com Alışveriş Çeki İle Yaptığım Alışveriş İptal Edildi.

Bayram Ç. |

N11.com'dan 30 TL alışveriş çeki kazanmıştım. A**B**' den bebek arabası aldım. Yoğun boya kokusundan değiştirme talebinde bulundum ve tekrar kargoladım. A** B** beni arayarak siparişi iptal ettiklerini bildirdi.

Ben iptal etmek istemediğimi defalarca bildirdim. Aynı fiyatta başka başka bir ürün istedim. Bu seferde tüm kargo ücretlerini (geliş - gidiş ve iade) tamamını benden istediler. 75 TL. Anlaşamadık ve N11.com müşteri hizmetleri ile 9 kez görüştüm. Kesinlikle yardımcı olmadılar. 3 iş günü sonuna kadar beklerseniz mağduriyetten dolayı hediye çekinin iade edileceğini söylediler. 3 iş gününden sonrada 30 TL hediye çekini iade etmediler. Beni mağdur ettiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  16:11

  Sayın Bayram Çalışkan,

  Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Yapılan kontrollerde değişim talebinizin iadeye çevrildiği görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır.

  Üyeliğiniz kontrol edildiğinde, kupon kullanım süresinin dolduğu görülmektedir. Aktif kullanım süresi dolan kuponlar tekrardan tanımlanmamaktadır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri