24 Şubat 2015

N11.com Alışveriş Çeki İle Yaptığım Alışveriş İptal Edildi.

N11.com'dan 30 TL alışveriş çeki kazanmıştım. A**B**' den bebek arabası aldım. Yoğun boya kokusundan değiştirme talebinde bulundum ve tekrar kargoladım. A** B** beni arayarak siparişi iptal ettiklerini bildirdi.

Ben iptal etmek istemediğimi defalarca bildirdim. Aynı fiyatta başka başka bir ürün istedim. Bu seferde tüm kargo ücretlerini (geliş - gidiş ve iade) tamamını benden istediler. 75 TL. Anlaşamadık ve N11.com müşteri hizmetleri ile 9 kez görüştüm. Kesinlikle yardımcı olmadılar. 3 iş günü sonuna kadar beklerseniz mağduriyetten dolayı hediye çekinin iade edileceğini söylediler. 3 iş gününden sonrada 30 TL hediye çekini iade etmediler. Beni mağdur ettiler.

Bayram 205 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi24 Şubat 2015

    Sayın Bayram Çalışkan, Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde değişim talebinizin iadeye çevrildiği görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır. Üyeliğiniz kontrol edildiğinde, kupon kullanım süresinin dolduğu görülmektedir. Aktif kullanım süresi dolan kuponlar tekrardan tanımlanmamaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön