09 Haziran 2015

N11.com Aldığım Ürünle Beraber Faturam Gelmedi.

N11.com'dan 31.05.2015 tarihinde bir ürün sipariş ettim. Ürünüm 04.06.2015 tarihinde tarafıma ulaştı. Fatura ürün ile birlikte gelmedi. Ürün ile birlikte gelen bir kağıtta "ma***[email protected] e-posta adresine Sipariş Numaranızı yazıp faturanızı talep edebilirsiniz. " yazmaktadır.

Kurumsal bir mail adresi olmaması bile sadece şikayet için yeterli aslında.

Bu mail adresine iki kere mail attım ama geri dönüş alamadım. N11.com arayarak konu ile onların ilgilenmesini talep ettim. Sonuç alamadım. Tekrar arayıp süreci takip etmelerini istedim. Yine sonuç alamadım.
Faturanın ürün ile birlikte gönderilmemesi mali açıdan suçtur. En kısa zamanda talebimin sonuçlanmasını rica ederim.

Ebru 594 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi10 Haziran 2015

    Sayın Ebru Soysal Arslan, Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. n11.com'da satın aldığınız ürünlere ait faturalar mağazalar tarafından kesilerek tarafınıza gönderilmektedir. Talebiniz mağazaya yetkilisine iletilerek ürün faturanızın tarafınıza gönderileceği bilgisi alınmıştır. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Ebru 10 Haziran 2015

    Sayın n11.com yetkilisi, ürünü aldığım mağazayı değil sizi tanırım ben. Biraz önce "mağazaya soru sor" bölümünden de yazdım. Bugün içinde faturam tarafıma iletilmez ise hem sizin hem de toptanix mağazasının hakkında maliyeye şikayette bulunacağım. Çağrı merkezi ile yaptığım telefon görüşmesinde de mağaza ile muhatap olmak istemediğimi bu süreci sizin takip etmenizi istediğimi söylemiştim. Bu ürünü iade etmek istiyorum ve faturamı bana göndermemekle ürün iade hakkımı elimden alıyorsunuz. Gün içerisinde sizden otomatik cevap değil faturamı bekliyorum. Aksi takdirde her türlü hukuki yola başvuracağımı bildiririm.

  • N11.com Temsilcisi09 Haziran 2015

    Sayın Ebru Soysal Arslan, Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürün faturası ile ilgili muhasebe birimine bilgilendirme sağlandığı; satın aldığınız ürün sayfasında yer alan ''Mağazaya soru sor'' bölümünden sipariş kodunuz ile birlikte fatura talebinizi mağazaya iletmeniz durumunda da gerekli kontrollerin tekrardan sağlanarak fatura gönderiminin gerçekleştirileceği yönündedir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön