N11.com Aldığım Ürün Yurtdışıymış!

Orhan Ş. |

Daha önce de bildirmiş olduğum gibi N11.com aracılığı ile cep telefonu almıştım. Ürüne imei numaranız klonlandı mesajı geldi. Bende bunu firmaya belirttim ve bu ürünün çin mali veya yurt dışı olduğunu söyledim. Benden Samsung bayine göstermemi söylediler ve oradan yazı almamı istediler. Bende Samsung bağcılar şubesine gittim ve oradaki arkadaşlar cihazı inceledi. Bana böyle bir yazı veremeyeceğini söylediler çünkü ürün garantili olmadığından bir şey yapamayacaklarını söylediler. Garantili olsa idi imei halledeceklerini söylediler. Ayrıca Samsung bayinde ki arkadaşların bana söylediği şudur. N11.com firmasının beni oyaladığı ürünü geri almamaya çalışmasıdır. Ben baştan beri N11.com firmasını uyarıyorum bu ürününde farklılık olduğunu ama kimse ilgilenmiyor benimle sizden ricam benimle irtibata geçerek bu konuyu bir an önce ilgilenmeniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  09:29

  Sayın Orhan Ş.,

  Konu ile ilgili yapılan incelemeler sonucunda, cep telefonunuza ait imei numarasının farklı cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir. Klonlama işlemi, bilinmeyen kişiler tarafından yapılan ve yasal olmayan bir işlemdir. Faturanız ile birlikte Bilgi Teknolojileri Kurumu'na başvurarak, imei numaranızı kayıt ettirebilir ve cihazınızı sorunsuz olarak tek hat üzerinden kullanabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri