N11.com Aldığım Ürün Gelmedi.

Yaşar E. |

N11.com'dan aldığım Siemens marka elektrik süpürgesinin parası tarafımdan kesilmesine rağmen teslim edilmedi. Daha sonra parasını iade ettiler ama sözlerinde durmadılar. Şu an hala aynı model elektrik süpürgesi sitelerinde olmasına rağmen mağaza ürünü temin edemedi dediler. o mağaza edemediyse diğer mağazadan gönderin neden satın aldığım ürünü bana göndermiyorsunuz. Neden müşterinizi mağdur ediyorsunuz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  15:41

  Sayın Yaşar Ertaş,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  n11.com alıcılar ile mağazaların buluşturan ortak bir platformdur, ürünler n11.com tarafından değil üye mağazalar tarafından satışa sunulmaktadır. Mağazalar güncel olarak stok değişikliği yapabilmektedirler.

  Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri