N11.com Adrese Telim Edilmeyen Kargo!

Ercan Ç. |

N11.com sitesinden siparişte bulunduğum kargom adresine teslim edilmesi gerekirken şubeden teslim almam söylendi. Muhatap N11.com bir duruma kayıtsız kaldı. Yazıklar olsun sizin gibi siteye. İşiniz müşteriden parayı alıncaya kadar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan Ç.
  25 Haziran
  10:50

  Kargom adresime teslim edilmedi. Sorumlusu tamamen sizsiniz. Bu kadar basit. Neden anlamamakta ısrar edersiniz.

 • Ercan Ç.
  16 Haziran
  18:29

  Be alaka ben sizi bilirim bana masal anlatmayın

 • Ercan Ç.
  13 Haziran
  17:34

  Bir daha sözünüzü geçiremediginiz kargolarla çalışıp ne olduğu belirsiz firmalarla beni muhatap etmeyin

 • 10 Haziran
  17:12

  Sayın Ercan Ç.,

  n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  Siparişinizin adresinize teslim edilebilmesi adına konu Lojistik birimine iletilmiş olup, kargo firması ile yapılan görüşmede, ilgili adresin teslimat alanı dışında olduğu, siparişinizin tarafınızca şubeden teslim alınması gerektiği yönünde bilgi alınmıştır. Ürünün dağıtıma çıkarılması adına tarafımızca kargo şubesine bilgilendirme sağlanmıştır ancak kargo firması süreçleri gereği işlem sağlanamamıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri