N11.com 7 Liralık Ürüne 3,5 TL Kargo Ücreti Kesildi.

Fatih G. |

Güya 100 TL üzeri alışverişe kargo bedava diye alışveriş yaptık. Satın alma esnasında hiçbir ücret belirtilmemesine rağmen, gelen her ürün için ayrı ayrı kargo parası ödemek durumunda kaldık. 7 liralık ürün için 3,5 TL ödedim. Ayrıca aynı siparişteki 16 TL'lik bir başka ürün içinde yine 3,5 TL ödemek durumunda kaldım. Alışveriş esnasında toplam kargo ücreti gibi detayları bilerek bildirmeyerek böyle yöntemlerle insanlardan para almaya çalışıyorlar. Avantajlı alışveriş dediklerinde mutlaka bir yanıltma vardır düşüncesiyle bir daha hiçbir şey almayı düşünmem bu siteden.

Etiketler :

Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  18:18

  Sayın Fatih Gür,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Fatih G.
  28 Haziran
  23:41

  Herkese yazdığınız kopyala-yapıştır cümleler ile sorunlar çözülmüyor. Sizde çok iyi biliyorsunuz ki aynı problemden yüzlerce kişinin şikayeti var. Ama bu konuda hiçbir düzenleme ya da değişiklik yapmıyorsunuz. Çünkü bilgilendirme yapmak sizin işinize gelmeyecek. Ama bilmiyorsunuz ki bu yöntemlerle az sayıda kişiyi kandırabilirsiniz ama sonuçta kaybeden siz olacaksınız. Diğer tanıdıklarla aldığımız karar gereği artık internet alışveriş sitelerimizde N11.com hiçbir şekilde bulunmayacak.

 • 24 Haziran
  10:45

  Sayın Fatih Gür,

  n11.com'da farklı mağazalardan satın aldığınız ürünlerin ''Alıcı Ödemeli'' kargo olması durumunda birden fazla kargo ücreti ödeyebilirsiniz. Ürün sayfasında kargo bilgisi paylaşılmaktadır.

  Şartlı kargo seçeneğinden yararlanabilmeniz için aynı mağazadan satın alacağınız ürünlerin sepet tutarının şartlı kargo limitinin üzerinde olması gerekmektedir. Farklı mağazalardan seçilen ürünlerle şartlı kargo sağlanamamaktadır.

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz konu hakkında sizleri bilgilendirmek için arama sağlamış ancak ulaşamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri