N11.com 50 TL Hediye Tictoc Çeki!

Mustafa Ö. |

10 arkadaşı davete 50 TL hediye çeki almam lazımdı, ben de üye yapmama rağmen hediye çeki gelmedi, kendilerine mail attım, 10 arkadaşı davete 50 TL hediye çeki almam lazımdı, ben 15' den fazla arkadaşımı kendi elimle üye yapmama rağmen hediye çeki gelmedi.

Hediye çekimin verilmesini istiyorum, hazır cevap göndermişler, madem göndermeyecektiniz neden kampanya yapıyorsunuz, hediye çekimin verilmesini istiyorum. Aksi halde tüketici hakem heyetine müracaat edebilirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  11:24

  Sayın Mustafa Özkan,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Kampanya koşullarında da belirtildiği gibi katılımcıların LOLTurkiye Hesabını takip etmeleri, cep telefonu numaralarını tanımlamış olmaları ve 10 yeni kullanıcıya davet gönderilmiş olması gerekmektedir.

  Şartları yerine getirenlere N11 kodları otomatik olarak ertesi gün 12:00’de Ticman mesajı olarak gönderilecektir. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için yardim@tictoc.net adresine email gönderimi sağlayarak destek alabilirsiniz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri