12 Temmuz 2013

N11.com 4 Defa Bozuk Ürün Gönderdi!

203373853661 07/06/2013 Braun BP-1750 tansiyon aleti siparişi verdim. Fakat gelen ürünün güvenlik slibi açıktı, değişim istedim. Mağaza kargo ücreti istedi, kabul etmedim. N1.com müşteri hizmetleriyle 15 gün süren telefon trafiğinden sonra mağaza kabul etti ve ürünü gönderdim. Yeni gelen ürün ise bozuk çıktı, servise bozuk olduğuna dair onaylatıp geri göndermemi istediler.

Onu halledip gönderdim ve tekrar gelen ürün de bozuk çıktı, aynı gün içinde servise götürüp onu da onaylatıp geri gönderdim. 4. kez gelen ürünü teslimat sırasında denedim, o da bozuk olunca teslim almadan geri yolladım. Bu sefer iadesini istedim ve bugün iade oldu. Sonuçta 1 ürün için 1 ay uğraştım, giden telefon ve yol param oldu.

Emre 94 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz aksilikden dolayı üzgünüz. İlgili siparişiniz için tarafınızca iade talebinde bulunulmuş ve iade talebi mağaza tarafından onaylanmıştır. Bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ücret iade tutarı 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön