N11.com 2,5 Aydır Para İadesi Yapmıyor.

Rıdvan U. |

N11.com verdiği cevaba bakın, 2,5 aydır paramı geri ödemiyorlar. Sevgili asker arkadaşım R***, sanırım askerde ayaklarınız postalın içerisinde bayağı bir kalmış, baksanıza ayak, kardeş vs. Bayağı bir hasar bırakmış.

İadeniz, N11 kuralları doğrultusunda süresi dolduğu zaman otomatik olarak onaylanacaktır, şöyle ki; 22 Ocak'ta iade talebi oluşturmuşsunuz, sistem bize 4 gün süre verecektir, sonra +24 saat, biz son saniyesine kadar sisteme müdahale etmeyeceğiz ve süreç nasıl uygun görürse, değerli yetkililer nasıl uygun görmüş ise o süre içerisinde iadeniz bizim tarafımızdan değil, değerli sistem tarafından otomatik olarak onaylanacaktır. Hoşcakal R***22.01.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 23 Ocak
    14:33

    Sayın Rıdvan Uyar

    Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

    Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi yapılan kontrollerin ardından iade talebinize cevap verileceği yönündedir. İade talebinizin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

    Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

    n11.com Müşteri Hizmetleri