01 Nisan 2016

N11.com 2. Kez Yanlış Adrese!

Alt tarafı satıcıya adresi gönderip parayı havuzda tutacaksınız. Bu iş bu kadar zor mu?
Son 6 ay içinde yapmış olduğum 3 siparişimden 2'si yanlış adrese gönderildi.
Yani sorun bende ise söyleyin düzelteyim, sorun sizde ise de söyleyin teknik ekibinize düzeltsinler. Çok mu zor doğru adrese teslim yaptırmak? Geçen seferki (https://www.sikayetvar.com/n11com-yanlis-adres#gorusmeler) şikayeti yine buraya yazmıştım. Bu sefer yine yazıyorum. Şikayet Var da iki şikayet kaydım var ikisi de N11.com, ikisi de yanlış adres konulu.
Tanım: Satıcıya doğru bilgileri göndermeyi beceremeyen şirket. Artık müşteri olarak uğraşmak istemiyorum. Sizin yanlışınız siz düzeltin lütfen.

Rafi 184 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi01 Nisan 2016

    Sayın Rafi Aydıngöz, Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Rafi 01 Nisan 2016

    Açık adres? Daha nasıl açık olabilir ki? Sinop'un Gerze ilçesinde kaç tane aynı okuldan olur? Mantıklı bir cevap mıydı bu? Hayır daha önce aynı adrese kargo gönderilmemiş olsa anlayışla karşılayacağım da. Becerebilen beceriyor. Ta dünyanın öbür ucundaki Çinden ürün alıyorum, nokta atışıyla buluyorlar okulu, evimi. İnternet'te de bolca şikayet varmış zaten n11'in yanlış adres iletmesiyle ilgili. Bence şu satıcıya ilettiğiniz kampanya kodlarını bir düzeltin. Yanlış girilme ihtimalini sıfırlayın. Kargo firması artık o kodları Web üzerinden mi görür veya karekod gibi bir şeyle mi görür. Daha iyi olur tavsiyemdir.

  • N11.com Temsilcisi01 Nisan 2016

    Sayın Rafi Aydıngöz, n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Siparişleriniz mağazalarımız tarafından kampanya kodu ile kargoya teslim edilmektedir. Kargo firması kampanya kodunu sisteme girdiğinde, talep ettiğiniz adres yerine sistemlerinde kayıtlı olan farkı bir adresinize gönderim sağlayabilmektedir. Siparişinizin adresinize teslim edilebilmesi adına konu Lojistik birimine iletilmiş olup; kargo firması ile yapılan görüşme süreci doğrultusunda siparişiniz Sinop adresinize yönlendirilmiştir. Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan kargo takibinizi sağlayabilirsiniz. İlerleyen süreçte oluşturacağınız siparişleriniz ile ilgili açık adres paylaşmanızı ve sadece kurum adı belirtmemenizi de rica ederiz. Aynı isme sahip birçok okul bulunabileceğinden dolayı adres sorunu yaşanabilmektedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön