N11.com 17 Gündür Gönderilmeyen Ürünüm!

Çağla Ersin Ö. |

N11.com'un sorumluluk alması, sorunlu durumları takip etmesi için illaki başka mercilere şikayet etmek gerekiyor demek ki. 22 Kasımda şikayetimi ilettikten sonra n11.com beni arayıp firmayla görüştüklerini, satın aldığım ürünü bu sefer Aras Kargo'yla göndereceklerini, en geç Salı günü (25/11/2014) elimde olacağını söylediler ama bugüne kadar ne gelen var, ne giden. N11.com'da umursamıyor. Bu firmanın hesabına aktarılan paramın kredi kartıma iade edilmesini istiyorum. Adına güvenip n11.com firmasını tercih etmenin de büyük bir hata olduğunu ve kendilerinden bir çöp dahi alınmaması gerektiğini anlamış bulunuyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  14:58

  Sayın Çağla Ersin Öztürk,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderildiği yönündedir.

  Müşteri Hizmetleri ekibi bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.