11 Temmuz 2013

N11.com %111 Kampanya Kuponlarımı 3 Aydır Bahanelerle Yüklemiyor!

3 ay önce 350 TL civarı alışveriş yaptım, %111 kupon kampanyası vaadi olduğu için belli bir limiti dolduracak şekilde alışveriş yaptık, 400 TL civarı kupon geleceği siparişi onaylarken yazıyordu.Ürünler gelince kuponlarımı yükleyeceklerini 1 ay sonra kullanabileceğimi söylediler.

3 ay oldu,mesajlar attım. Bir diyorlar 2 ürün kargoda görünüyor, bir diyorlar alışverişinizde sorun yok yüklenecektir. Ürünüm onaylanmıyor o firmaya ulaşıp onay istemeleri gerek. Site hiçbir düzensizlikle ilgilenmiyor. Firmaya mesaj gönderiyorum cevap yok. Sorunumu çözen bir yaklaşımları yok. Vaat ettikleri için alışveriş limiti doldurduk, bahanelerle 3 ay geçmesine rağmen sonuçsuz bir firma. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Burcu 511 Okunma

Cevaplar

  • Burcu11 Temmuz 2013

    Yaptığım alışverişlerin 1 ay gibi sürelerde hala gönderilmediği için bi kısmını ben iptal ettim. Bir kısmıda 20-25 gün sonra firma tarafından ürün satıştayken stoğumuzda yok denilerek iptal edildi. Ayrıca ürünlerim elime en son 1 ay önce geçmesine ragmen sisteminizdeki değişikliklerden alışveriş tamamlanamadı şuanda kuponlarımı yatırmışsınız ama aksaklığın sebebini bir türlü üstlenmediğiniz için 16 temmuz kupon kullanımında son gün olduğu için kullanamıyorum. Teşekkür ederim sorunumu çözmediğiniz için.

  • N11.com Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli Üyemiz, 1 Mayıs 2013 tarihine kadar, n11.com’da tek seferde yapacağınız 100 TL üzeri alışverişlerinizde alışveriş tutarının %111'i oranında hediye kuponu kazanırsınız. Hediyeniz, ürünleri teslim aldıktan ve Hesabım sayfanızdaki Alışverişi Tamamla butonuna bastıktan sonra 100 TL’lik kuponlar halinde tanımlanır .Hesabım sayfanızdaki Kuponlarım alanından kuponlarınızı görebilirsiniz. Hesabınıza tanımlanan kuponlar, yasal iade süresi olan 30 gün geçtikten sonra kullanıma açılır. Yapılan kontrollerde 100 TL’nin üzerinde tek bir alışverişiniz olduğu ve bu alışverişten kazanmış olduğunuz kuponların 10 Temmuz 2013’de alışverişinizi tamamlamanızı takiben hesabınıza tanımlandığı görülmektedir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön