N11.com 10 Gun Önce Aldığım Ürünü Ne Gönderiyor Nede Arıyor.

Aydın C. |

N11.com sitesinden 5 ağustosta ankastre davlunbaz aldım karşı firma hemen onay verdi ve 3 iş günü içersinde kargoya vermesi gerekiyordu ama ne kargoya veriyorlar nede beni arayıp sorunu bildiriyorlar benim sayfamda sadece gecikmiş kargo yazıyor enaz 6 kere aradım şikayet formu oluşturmaktan başka birşey yapmıyorlar çok pişman oldum orayı tercih ettiğim için çok pişmanım

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  11:05

  Sayın Aydın Cöngöloğlu,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Aydın C.
  18 Ağustos
  12:30

  benim zaten basından beri ıptal seceneğim vardı mesele aranmamam ve elinde olmayan ürün satılmasıdır ücret iadesi basarılı alarak görülmekte nasıl bır sorun cözmekse

 • 18 Ağustos
  12:14

  Sayın Aydın Cöngöloğlu,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Yaapılan kontrollerde iptal siparişinize ait ücret iadesi başarılı olarak görülmektedir. Ücret iadesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri ekibi sizi konu ile ilgili bllgilendirdi. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri