4 g
Yorum Yap
#11254573

Trioto (N11)  Sıfır Adı Altında 2. El Ürün Satışı Yapıyorlar!

N11 sitesi üzerinden bu firmadan 4 adet Bridgestone turanza lastik satın aldım. Fiyatının uygun olması sebebiyle 2016 model oluşuna razı oldum. Yine güvenmeyerek sadece tarihi 2016 ama lastikler sıfır değil mi teyidini aldım ve sipariş ettim. Sonrasında ızdırap başladı.


2016 tarihli sıfır lastik aldım diye beklerken. 2014 tarihli ikinci el lastiklerle karşılaştım. Belki az kullanılmış denebilir şekilde temiz lastikler ama sonuçta ikinci el ve eski tarihli ürün gönderildi. Değişim talebinde bulundum ancak yerine verecek lastiğimiz yok dediler. Ya tutarsa diye bu ürünleri bana göndermişler. Çok rahat bir şekilde de iptal edin siparişi yardımcı olamıyoruz değişim yok dediler. Rest Çektiler. Ben zorlayınca iptal etmeyeceğim şikayetçi olacağım diye söyleyince üstünden 1 hafta 10 gün gibi süreler atlattıktan sonra debica tarzında ismi belirsiz ve de başka ebatlarda lastikler gönderelim diye öneride bulundular.


Kabul etmedim bu yaptıklarının hakkımın yanlarına kalmamasını söyleyerek sırf lastik ölçüsünün de cins olması ve kolay bulunamaması o lastikleri geri kargo etme, işimden gücümden olma, izin alma vs gibi sebeplerden ötürü isteksiz bir şekilde mecbur kalıp kabullendim. Ama hiçbir şekilde kusur ve ayıplarını örtecek şekilde hareket etmediler. Hiçbir şekilde mağduriyetim gidermediler.


Depolarında binlerce lastik olduğunu ikinci el kesinlikle ürün olmadığını ve satmadıklarını söyleyen söyle büyük böyle büyük bir firma olduklarını söyleyen firma göz göre göre ikinci el lastik sattı ve gönderdi. Buna da Allah Allah nasıl oldu da böyle oldu nasıl ikinci el lastik gönderdik bizde anlam veremedik bu duruma dediler. O kadar varlıklı büyük firma olduklarını söylediler. Biz hata ettik hatamızı şu şekilde telafi edelim size şunu bunu gönderelim diyemediler. Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne de bu kadar umursamazlık olunca usandım ve şikayet etmedim ama hala öfkem dinmiyor.

Musa 556 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi4 g

    Sayın Musa Y., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler