11 Temmuz
#12251720

N11'in Müşteriyi Umursamaması!

28.06.2019 tarihinde N11.com sitesinden derin dondurucu aldım. 01.07.2019 tarihinde sisteme ürün kargolandı bilgisi girildi. Aradan 4 gün geçti ürün ortada yok. Ürünü gönderecek olan evriz mağazasıyla iletişime geçtik bir sürü oyalama taktiği ve yalan beyan ortada ürün yok yine.


N11.com da ödeme erteledim ve sürekli müşteri temsilcileriyle görüşüyorum ama sahip çıkan yok ve hep mağazayı savunuyorlar ricada bulunuyorum bakın göz göre göre yanıltılıyorum ve sizde buna aracılık ediyorsunuz ama müşteriye sahip çıkan yok.


Defalarca N11 ile iletişime geçmeme rağmen ürünün gelmediğini bilmelerine rağmen otomatik onay verip parayı da mağazaya aktardılar. Günde birkaç kez ailemden çok N11 ile iletişim kuruyorum ama nafile hiçbir sonuç yok ortada ürün yok ödeme alınmış durumda.


Diğer taraftan defalarca arayıp bakın firma yalan beyanda bulunuyor kargolanmayan ürün sistemde kargolandı gözüküyor dememe rağmen N11 yaptığı açıklama mağaza onu öyle göstermesi lazım 3 gün içinde kargolaması lazım bilgisi veriliyor. Ortada ürünün olmadığını haykırmama rağmen otomatik onay ile parayı mağazaya aktarıyorlar. Sonuç olarak nezaketsiz müşteri temsilcileri müşterinin öneli olmayıp mağazanın önemli olduğu bir site.


Sonuç mu, 14 gündür ortada olmayan ürün 1340 TL yanıltılmış ben işine gelirse muamelesiyle davranan N11.com.

Bilal Bilal 240 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi4 g

    Sayın Bilal K., Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Bilal11 Temmuz

    Her zamanki rutin cevabınızı verdiniz. Ayrıca ailemden çok sizin müşteri hizmetlerinizle görüşüyorum ama sonuç mağazaya çanak tutup benim dolandırılmama zemin hazırlıyorsunuz.

  • N11 Temsilcisi11 Temmuz

    Sayın Bilal K., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler