15 Nisan
#11847581

N11'de İade Problemi!

N11.com'dan varis çorabı aldım. Daha pahalı satmasına rağmen iade imkanı olan mağazayı tercih ettim. Ürün sert ve kullanışsız çıktı. Bedeni de uymadı. Urunu iade ettim. Firma beni arayarak ürünü değiştirebileceğini ama çorap olduğu için iade olmayabileceğini söyledi. Urunu kesinlikle kullanmadım. Ütü izi üzerindedir. İnceleme yapar size döneriz dendi. İade olmayan ürün nasıl değişim yapılabiliyor peki? Bir baktım ürün bana hiçbir bilgi vermeden geri gönderilmiş. İnsanları kandıran müşteri hizmetleri kötü bir firma. Ürün kötü, beden bilgileri gerçeklerle uyuşmuyor. Tüketici Hakları'na da başvuracağım.

Özlem Özlem 455 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Özlem15 Nisan

  https://urun.n11.com/varis-corabi/varicare-kulotlu-varis-corabi-P304134424 aşağıda iade ve değişim ile ilgili kısmı okuyabilirsiniz.

 • Özlem15 Nisan

  Ürünü satın alırken özellikle iade ve değişim olup olmadığına bakarak aldım, kandırıldım. Ürün kullanılmadı çünkü aşırı dar geldi. İnternet üzerinden satılan bir ürünün bedeninin tutmaması gayet sık rastlanılan bir durum. Bahsedilen ürün ise ne bir iç çamaşırı ne de kozmetik. İade talebi oluşturduğumda değişim yapabileceği söylendi. Değişimi kabul etmediğim için para iadesi yapılmak da istenmediğinden ürün habersizce geri postalandı. E-ticaret yapılmaması gereken bir firma olduğunu düşünüyorum.

 • N11 Temsilcisi15 Nisan

  Sayın Özlem A., 6502 sayılı Tüketiciyi Koruma Kanun'u (Cayma Hakkı) koşullarında da belirtildiği gibi, "Kanun gereğince niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünlerin (İç çamaşırı, mayo, kozmetik & kişisel bakım gibi hijyenik durumu hassas olan ürünler) iade kapsamına girmemektedir. Mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmesi sebebi ile iade talebinize onay verilmeyeceği yönündedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • N11 Temsilcisi15 Nisan

  Sayın Özlem A., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları