3 g
Yorum Yap
#11581385

N11'de Defolu ve Ayıplı Ürün Problemi Sona Ermiyor!

N11'den aldığım ürünün son kullanma tarihi geçmiş olarak gönderildi, ürünün son kullanma tarihi 11.12.2018 fakat üzerine kaşe ile Ocak 2020 basılmış böyle saçmalık ve ciddiyetsizlik olmaz insan sağlığını hiçe sayıyorsunuz, siparişlerimde üst üste olumsuz alışveriş deneyimleri yaşamaktayım ve maalesef N11'in tek önerisi ürünü iade etmemi istemesi, bu ürünün bu şekilde gönderilmesi N11 'in sorunu ve her defasında ürünü iade etmekle tüketici uğraşmak zorunda değil. Maalesef müşteri memnuniyeti diye bir şey bırakmadınız üst üstte bu kadar defolu ve ayıplı ürün gönderilmez acil dönüş yapmanızı ve gerekli memnuniyeti sağlamanızı istiyorum.

Fatih Fatih 508 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih3 g

    Canlı destekten talebimi ilettim tüketicinin sağlığıyla oynamaya hakkınız yok eğer talebim yerine getirilmezse son kullanma tarihi geçmiş ürün ve görseliyle birlikte Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurup N11 ile ilgili dilekçemi vereceğim böyle ciddiyetsizlik ve sorumsuzluk olmaz.

  • N11 Temsilcisi3 g

    Sayın Fatih D., Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili alınabilecek aksiyonlar konusunda sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler