14 Ocak
Yorum Yap
#11444750

N11'de Ayıplı Mal Satışı

N11.com' dan aldığım Kiko Milano marka far ve rimel satın aldım. Far kutusu boş çıktı, içerinde far tozu yok, muhtemelen internet çekimlerinde kullanılan görseli sattılar.
Rimel de kurumuş, kullanılamayacak durumda. N11.com ile iletişime geçmek çok zor. İnternetten yazışma ile iletişime geçilebilen bir sistemleri var ve asla yardımcı olmuyorlar. Bu şekilde sattıkları ayıplı mal için bile kargo ücreti ödemeye zorluyorlar. Telefonla ulaşılabilen bir müşteri hizmetleri yok. Tamamen satışa kadar, satış sonrası destek verilmiyor. Tüketiciler asla bu markadan ve bu siteden alışveriş yapmamalı.

Pınar Pınar 650 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Pınar29 Ocak

  İademin hızlıca yatmasını bekliyorum.

 • Pınar29 Ocak

  N11 den aldığım Kiko Milano marka far içi boş geldi ve rimel de kurumuş bir şekilde geldi. N11 iade ücretini ödemiyor, müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. İnternetten yazdıklarıma dönüş alamıyorum. Yalnızca satış yapana kadar muhatap bulabiliyorsunuz. Daha önce de yaptığım alışverişte de sorun yaşamıştım. Bir daha asla n11' den alışveriş yapmayacağım.

 • N11 Temsilcisi16 Ocak

  Sayın Pınar O., n11.com'da siparişleriniz ile ilgili hatalı ürün gönderimi gerçekleştirilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Mağazamız ile yapılan görüşmede ürün değişimi konusunda tarafınıza destek sağlanacağı yönünde bilgi alınmıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • N11 Temsilcisi14 Ocak

  Sayın Pınar O., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler