26 Ekim 2015
Yorum Yap
#4043613

N11.com'dan Aldığım Ürünün Gönderici Tarafından İletişim Bilgilerinin Yanlış Yazılması

N11.com'dan yapmış aldığım bir ürünün gönderici tarafından iletişim bilgilerimin yanlış yazılması sebebiyle ürün tarafıma ulaşmamış olup; sitenin çağrı merkezini aradığımda bana söylenen "ürünün iade talebini girin "oldu.


Söylediklerini yaptım ancak satıcı firma tarafından" kargo tarafımıza ulaşmadığından" açıklamasıyla iade talebim red geldi. Anlamadığım şu ben iade ederken size ürünün bana ulaşmadığını söylüyorum zaten kargo firmasına da ulaşamıyorum bunları okuduğun halde hem iade talebimi red ediyorsun hem de ürünün bana ulaşmasını sağlamak için bana çözüm üretmiyorsun. Bu ilk alışverişimdi ve son oldu.

Ezgi 326 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi26 Ekim 2015

    Sayın Ezgi Aslan, n11.com'da siparişleriniz mağazalar tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siparişinize ait ürünün adresinize yönlendirilmesi ve tesliminin sağlanması adına konu Lojistik birimine iletilmiştir. İade sürecinde ürün mağazaya ulaşmadan talebinize onay verilmemektedir. Önceliğimiz siparişinizin adresinize teslim edilmesi konusunda destek sağlamaktır. Lojistik birimi tarafından kargo firması ile yapılacak görüşme süreci doğrultusunda tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler