30 Ocak 2014 #2267149

N11.com Yapılmayan Para İadesi!

Almış olduğum ürünü iade etmek için N11.com ile iletişime geçtim. Ürünü iade etmeden önce ve sonra N11'i arayarak ürün ücret iadesinin kredi kartıma değil, "N11 para" şeklinde olacağı konusunda teyit aldım. Ücret iadesi isteğime ve bana verilen temine karşın yine de iptal etmiş olduğum kredi kartıma yapılmış ve 15 TL tutarında kullanamayacağım bonus para olarak da iadesi yapılmıştır.


Konuyla ilgili bana paramın N11 para şeklinde iade edileceğine temin veren şahıs, N11.com müşteri hizmetleri çalışanı E*** Bey'dir. Daha sonra görüştüğüm kişilerin isimlerini not almadım ancak, en son olarak beni arayan E*** Hanım görüşmelerin dinleneceğini ve haklı olsam bile paramın "iade edilmeyeceğini" iletmiştir.

Canöz 2.184 Okunma

Cevaplar

  • Canöz'ın Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    Görüşme kayıtlarımdan da teyit edebileceğiniz üzere; "Ürünü iade etmeden önce ve sonra n11'i arayarak ürün ücret iadesinin kredi kartıma değil, "n11 para" şeklinde olacağı konusunda teyit aldım." Bu şikayet n11.com'un kalitesiz hizmet anlıyışı hakkında tüketicileri bilinçlendirmek amaçlıdır.

  • N11 Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz, Bahsedilen şekilde bir uygulamamız bulunmamaktadır. İade edilen siparişlerin ücret iadeleri n11.com tarafından aynı gün yapılmakta ve bankaların süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 iş günü içerisinde kredi kartlarına artı bakiye olarak yansımaktadır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön