30 Eylül 2014 #2724493

N11.com Yanlış Bilgilendirdi ve Gününde Gönderim Yapmadı

N11.com sitesinde bir mağazadan çanta aldım. 5 gün sonra ürününüzü gönderemiyoruz stokta mevcut değil denilerek siparişim iptal edildi. Aynı ürünü başka bir mağazadan aldım aynı gün içerisinde. 3 gün gönderim süresi şartı vardı. 5 günün sonunda üründe sorun var gönderemiyoruz denilerek kendileri iptal etti.


N11 sitesinin hiç bir vasfı yok ne müşteriye önem veriyorlar, ne de hakkını koruyorlar.Aynı mağazalar ile çalışmaya devam ederek buna ortak oluyorlar. Bir insan aynı ürün ile 2 kere kandırılamaz.

Olcay 998 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi30 Eylül 2014

    Sayın Olcay Ateş, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağaza hakkındaki şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Yapılan kontrollerde mağaza tarafından iptal işlemi sağlanan siparişlerinizin ücret iadeleri başarılı olarak gerçekleştirilmiştir. Bankanızdan kontrolünü sağlayabilrisiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön