26 Ekim 2016
Yorum Yap
#6788794

N11.com Yanlış Alınan Kupon İadesi

150 TL'lik alışveriş 75 TL diye sattığınız kuponu satın aldım. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra bu kupon ile ilgili 500 TL üst limit olduğunu gördüm bu kuponun iptalini istiyorum ama müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olmuyor ve iptal işlemini gerçekleştirmiyor.

Tolga 225 Okunma

Cevaplar

 • Tolga28 Ekim 2016

  Arkadaşlar böyle bireysel şikayetle hiçbiryere varamayacağız. Toplu şekilde Bimer'e şikayet edelim. Bi aldatılma sözkonusu. En baştan kampanyada alt limit uygulanmadı sonra uyarı yapılmadan alt limit kondu ve açıklamalar kısmına yazıldı. Her türlü alışverişte 15 gün içinde iade hakkı var. En önemlisi burada bi mağduriyet söz konusu kupon alan çoğu kişi alt limit olduğunu bilmeden alıyor. Yoksa neden alıp iptal etmeye çalışalım.

 • N11 Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın Tolga Barış D., Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Tolga26 Ekim 2016

  Aynı sorundan başka birine parayı iade etmişsiniz. Fotoğrafı var. Bu yapılan çok haksızlık. Geçen haftalarda bu alt limit uygulaması yoktu ve biz böyle bilerek kupon aldık. Bu hafta birden bire kural değişti alt limit uygulaması geldi. Önceden herhangi bir uyarı falan olmadı aldıktan sonra açıklamalar kısmında okuduk limit olduğunu. Böyle yaparak müşteri kaybetmekten başka bir şey elde edemezsiniz. Şu an bu mağduriyeti gidermek zorundasınız. Tüketici haklarınada başvurdum. 75 lirayı helal etmiyorum.

 • N11 Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın Tolga Barış D., Kampanya koşullarında, satın alınan kuponların iptal edilemediği ve belirli alt limitlerin bulunduğu bilgisi paylaşılmaktadır. Bu sebeple kupon limit değişikliği veya ödeme iptali sağlanamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler