10 Şubat 2014 #2285193

N11.com Yanıltıcıları Koruyor!

N11.com den 18678162 kodlu Sony Smartwatch almak üzereydim ki garanti şartlarında "KVK, GENPA, BAŞARI, BRGİHTSTAR,TELPA AŞ garantisi altındadır" yazıyordu. Bu şirketlerin birinde çalışıyorum ve herhangi bir Sony garantisi sunmuyoruz.


N11.com 'i aradım durumu aktardım. Aracı firma olduklarını, konuyu inceleyeceklerini söylediler. İnceleme sonucu bilgilendirme istedim, paylaşamayacaklarını söylediler. Bir kez daha aradım, satış yapan dükkana soru sormamı söylediler.


Gelen cevabı kendileri bile anlamadılar, bir kez daha incelenecek dediler. Haftalar geçti. Ürün halen satışta ve garantisi olmadığı bir firmanın garantisini sunuyor. N11.com bunu biliyor ve hiçbir şey yapmadan satışa devam ediyor.

Ali 121 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, N11.com mağaza ve müşterileri buluşturan bir platformdur. Şikayetiniz üzerine ürün satışını yapan mağaza ile görüşülmüştür. Mağazadan alınan bilgi 18678162 numaralı Sony Smartwatch ürününün garantisinin Sony Türkiye kapsamında olduğu yönündedir. Ürün detaylarında yer alan "KVK, GENPA, BAŞARI, BRGİHTSTAR,TELPA AŞ garantisi altındadır" ibaresi genel bir bilgilendirmedir. Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşmak için aramış ancak irtibat numaranızdan size ulaşamamıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön