01 Şubat 2014 #2269197

N11.com Ürünü İadeye Kabul Etmiyor

N11 sitesinden a** isimli satıcıdan Golgmaster d 724 marka dvd aldım. Ürünü teslim aldım. Dvd sağ tarafına elim değince elektrik çarptı. N11 iade talebinde bulundum. Müşteri temsilcisi ile görüştüm müşteri temsilcisi iade gönderebileceğimi isterseniz satıcıya bilgi alabileceğimi söyledi. Satıcıya soru sordum yetkili servisin adresini verdi. Bu ne ya tüketicinin bir haftalık cayma hakkı nerede* sürekli bu siteden alışveriş yapıyorum iade kabul etmiyorlar.


N11 ben canımı sokakta bulmadım. Ben bu ürünü iade edeceğim. Beni lütfen yetkili servisle uğraştırma N11 senden şikayetçiyim. Bir daha senden kesinlikle alışveriş yapmayacağım.

Birol 88 Okunma

Cevaplar

  • Birol05 Şubat 2014

    N11 Para iadesi yaptık diyor ama daha henüz internet şubesine girip bakmadım ama bakacağım.

  • Birol03 Şubat 2014

    Ben ürünü hiç kullanmadım ki sadece deneme amaçlı cihazı çalıştırdım cihazın sağ tarafını elleyince elektrik çarptı. Cayma hakkkımı kulllanarak cihazı istediğiniz adrese gönderdim. Sabah Aras Kargo arıyacağım takip no sizinle paylaşacağım.

  • N11 Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön