31 Ekim 2016 #6805729

N11.com Ürün Görselinin Sayfaya Yanlış Yüklenmesi

N11.com 'da Saatonda adlı satıcıdan Diesel marka saat satın aldım. Satıcı görsele yüklediği ürün (dZ4 354) ile görselin yanına yazdığı ürün adı/kodu aynı (dz1704) değildi. Alışverişimi yaptıktan sonra siparişin ne durumda olduğunu sistemden girip kontrol etmek istediğimde bu durumu fark ettim. İyi niyetimle satıcıya durumu bildirdim. Görseldeki ürünü beğenip aldığımı, konu için destek istediğimi yazdım.


Satıcı görseldeki ürün daha pahalı olduğu için kodda yazan ürünü yollayacağını paylaştı. Görsele koyduğu ürünün daha pahalı olması benim hatam değildi. En sevdiğim kişi için doğum günü hediyesi almak, sadece saat beğenmek için görsele baktım ve beğendim, parasını ödedim. Fakat ben mağdur oldum.

Senem 322 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Senem T., n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin ürün görselinde yaşanan sistemsel hata nedeniyle gönderiminin sağlanamadığı ve iptalinin gerçekleştirildiği yönündedir. Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlamış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön