25 Ekim 2016 #6778873

N11.com Ürün Bilgilendirme İşlemi

Sipariş Tarihi: 17/10/2016, sipariş Numarası:206821823***. Yan tarafta bilgileri olan ürünün siparişi ve parası alındığı halde ürün gönderilmedi ve herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı. Ben almış olduğum ürünü N11 (Doğuş Holding) güvencesi aldım. Fakat firma hiç bir sorumluluk almayarak suçu tedarikçi firmaya atıyor. Fakat ben ödememi N11 firmasına yaptım ve benim param N11 havuzunda bekliyor.


Benim gibi bir çok mağdurun parasını kullanarak para kazanacaklar sonra da iade işlemi yapalım diyorlar. Doğuş holding iştiraki Garanti Bankası kredi kartını kullanıp 1 saat geçtiğinde faiz uygulayacaklar. Ama kendileri benim 1799 Türk liramı 1 hafta ve belki daha fazla kullanıp bana geri iade de hiçbir cezai bedel ödemeyecekler.

Yusuf 165 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Yusuf S., n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görünmektedir. İlgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön