N11.com Ürün 2 Gündür Kargoya Verilmedi!

Burak Burak6 yıl önce

206681773663 no.lu sipariş kodu ile 21.05.2013'te satın aldığım ürünün hala kargolaması yapılmamış görünüyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda bu bilgi tarafıma teyit edildi ve en kısa süre içerisinde tarafıma dönüş yapılacağı bilgisi verildi.

Halen tarafıma dönüş yapılmamıştır. İlk defa bu siteden ürün satın alıyorum, fakat diğer alışveriş siteleri 1 iş günü içerisinde ürün teslimi yaparken n11 2 gün geçtiği halde daha kargoya bile vermemiş. Bugün içerisinde tarafıma ürün teslimatı gerçekleşmez ise siparişi iptal edeceğim ve n11 üyeliğimi de iptal edeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Burak 6 yıl önce

Bu hususta birçok şikayetin olması ve müşteri hizmetleri olarak bu şikayetlere bir çözüm bulamamış olmanız beni siparişimin iptaline iten nedenlerdi. n11.com kimseye tavsiye etmiyorum. bir GM banka çalışanı olarak da günde yüzlerce kargo ile sipariş gelen bir ortamda kimseye tavsiye etmedim.

N11 Logo N11 6 yıl önce

Değerli Üyemiz, Yaşanan durum nedeni ile üzgünüz. Yaşanılan bu durumu nedeni ile üzgünüz. n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Yapılan kontrollerde 206681773663 numaralı siparişinizin tarafınızdan iptal edildiği gözükmektedir. Ücret iadesi banka süreç ve uygulamalarına göre 2 ile 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yüklenecektir. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler