07 Eylül 2013 #1999747

N11.com Ücretsiz Kargodan Yazıldığı Halde Kargo Ücreti Aldı!

N11.com'dan 05/09/13 tarihinde Japon Style kapşonlu zımbalı bayan sweat 32.90 TL 2 adet sipariş ettik. Kargo ücreti ücretsiz olduğu sipariş ürünün üstünde turuncu zemin üzerine kırmızı harflerle dikkat çekmesi için yazılmışken teslimat sırasında 8 TL ücret alınması oldukça farklı ve kurum adına yakışmayan tutum sergilenmiştir. Bu olaydan ötürü bir daha alışverişi asla düşünmüyorum.

Sebla 139 Okunma

Cevaplar

  • Sebla25 Eylül 2013

    n11.com'dan ''ÜCRETSİZ KARGO'' ile aldığım ürün teslim edilirken 8 tl alınıyor. Bu durumu sitenin müşteri temsilcisine 4 hafta önce bildirdik her gün size geri dönüş yapacağız diyerek resmen beni oyalıyorlar. Ürünü ücretsiz olarak iade etmek için yurt içi kargoyla gönderebileceğim söyleniyor ve söyledikleri adrese gönderiyorum fakat etiketleri dahi üzerinde olan ürünlerimin iadesi yapılmadığı gibi yurt içi kargo bunu evime geri getirip tekrar 7 tl isteniyor. Ücretsiz iade, ücretsiz kargo deniliyor fakat bunun için benden toplam 15 tl para isteniyor. Kargo ücretini vermeyeceğim için de yurt içi kargodan ürünümü teslim alamıyorum. Tam 19 gündür bunlarla uğraşmaktan yoruldum. Çözüm bekliyorum.

  • Sebla23 Eylül 2013

    Yönlendirmiş olduğunuz gibi yukarıdaki şekilde mağazanız ile irtibata geçtik fakat hala kargo ücreti geri iade edilmediği gibi herhangi bir geri dönüşte yapılmıyor. 4 haftadır neredeyse her gün ben bu işin peşinde koşuyorum bugün en son konuşmamda sorunun halledilmesi yerine kargo ücretini ödediğim için çağrı merkezindeki beyefendi beni suçlar gibi ''kargoya parayı neden verdiniz ücretsiz kargo ise vermemeniz gerekirdi'' gibi cümleler kurdu. Kargo şirketinin benden neden para istediği değilde benim neden onlara para verdiğim sorgulanıyor. Müşteri memnuniyeti sizin için bu kadar mı önemli?

  • N11 Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz aksilikden dolayı üzgünüz. Mağazaya gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Ürünün sağ alt tarafında bulunan “mağazaya soru sor” alanından mağaza sahibi ile irtibata geçmeniz halinde ödemiş olduğunuz kargo ücreti tarafınıza iade edilecektir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön