05 Şubat 2014 #2277572

N11.com Süpürgemi Göndermiyor!

Bir tane basit süpürge için sipariş verdim. Ödemesini 30.01.2014 te aldılar. 3 iş günü kargo süresi var. 5. iş günündeyiz hala yollamadıkları gibi akşam attığım soruya cevap vermediler. Sonraki yazdığım sitemli sinirli mesajımdan dolayı da "tavrınızı beğenmedik ürünü yollamayacağız" diyorlar. Bu N11 in çalışanlarının söylemi değil elbette ama bu ticareti ayağa düşüren saygısızlarla benim aramda duran ve 5 gündür alamayacağım bir ürün için paramı elinde tutan firma N11.


İlk şikayetimde bu konuyu ciddiye alsalardı, bu sorun ortaya çıkmayacaktı. En büyük hataları bu. Şimdi hem paramı aldılar hem de ürünümü yollamıyorlar. Bu durumun ismi başka ama yazsam haklı da olsam hakaret der misiniz ?

Sadri 179 Okunma

Cevaplar

  • Sadri05 Şubat 2014

    Mağazanın tutumu "tok satıcıyız biz, çok satıyoruz herkes bize muhtaç" şeklinde. Nimete şükreden esnaf nerede bu tutum nerede ? Hey hat ! Kimlerin eline kaldı bu ticaret işleri. Daha durun, ben inadına bozuk kullanılmış ürün filan yollamalarını bekliyorum. Bu kadar beklettikten sonra bir de kusurlu ürün gönderirlerse yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım. Bütün sosyal mecralardan bu olanları anlatacağım ve yayılmasını sağlayacağım söz veriyorm size !

  • N11 Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Mağazadan alınan bilgi siparişinizin en kısa sürede tarafınıza gönderileceği şeklindedir. Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza geri dönüş yapmışlardır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön