17 Ekim 2016 #6703336

N11.com Stok Yok Denerek İptal Edilen Sipariş Aynı Saate Farklı Fiyata Satılıyor

20***61 no.lu siparişim stok yok temin edilemiyor diye iptal edildi. 1 saat sonra aynı stok adetleri ile farklı fiyata satışa sunuldu. Maksat tüketiciden 200 TL daha fazla alabilmek. Böyle satış ahlakına uymayan davranıştan dolayı mağdur oldum. Http://www.n11.com/magaza/emarket. Bugün stok yok bilgisi ile iptal edilen ve yeniden açılan sipariş. Http://urun. N11.com/cep-telefonu/huawei-mate-s-huawei-2-yil-turkiye-garantili-p90219138.


Aynı ürünün bugün iptal edilen satış sözleşmesi. Sözleşme konusu mal ve hizmetin temel nitelikleri ve fiyatı (KDV dahil) ürün kodu ve adı adet satıcı unvanı birim fiyatı birim indirimi kupon puan toplam satış tutarı vade farkı KDV dahil toplam tutar 90219138 - Huawei mate s Huawei 2 yıl Türkiye garantili1bulut medikal elekt. Sistemler tic. Sanayii ltd. Şti. 1249.000.000.000.001249.000.001249.00 kargo - yurtiçi - ücretsiz kargo.

Şenol 283 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Şenol K., Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Şenol17 Ekim 2016

    Merhaba, n11.com altında çalışan firmaların N11 de ürün ilanı vermesinde yanlışlık yapması inandırıcı gelmedi. O ilan ne kadardır orada? İlan verilene dek birçok bilgi için onay istenir. Yanlış girilmiş demesi çok basit. Bir alış merkezinde gittiğinizde etkine bakıp aldığınız ürün kasada pahalı olduğu zaman kasiyerin ürünü bırakın demesi ile sizin yaptığınız şey aynı. Oysa ki Ticaret hukukundan / ahlakından anlayan birçok firma o etiketteki fiyat değişmiş dahi olsa etiketti yazan fiyat üzerinden satış yapmaktadır. N11.com un puan düşürmesinin bana veya ürün satın alacak veya mağdur olmuş kişilere ne gibi bir artısı olacak. Firmanın artan fiyatlar doğrultusunda ürününü bu fiyata satmak istememesinden kaynaklı yapılan satışı stok yok/ ürün temin edilemiyor gerekçesi ile iptal ettiği satış. Bu ilan yerine yüksek fiyattan ilan vererek satması ne Ticaret Hukukuna nede Ticaret Ahlakına yakışan bir davranış değil. Sizin firmasının puanını düşürmeniz benim için bir şey ifade etmiyor. N11 buradaki mağduriyetimin giderilmesine yönelik bir aksiyon alınmış değil. Firmanın eksiltilen puanlarını benim firmamı yükleyeceksiniz. Bırakın firmanın puanını başka gerçek aksiyonlar alın.

  • N11 Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Şenol K., n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Mağazamız ile sağlan görüşmede ürün fiyat güncellemesinde yaşanan sorun nedeniyle siparişinize ait ürünlerin fiyatlarında hata yaşandığı ve bu nedenle ürün gönderiminin sağlanamayacağı yönünde bilgi alınmıştır Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön