22 Nisan 2013 #1755975

N11.com Sorunum Giderilmiyor!

N11. com Dubaibilişim adlı mağazanızdan 06 nisan'da sipariş ettiğim s3 marka telefonu 16 nisan'da teslim aldım. Telefonun kayıt kontörünü sağladığımda Btk'da kayıtlı lakin garantisi olan Medcell firmasında garanti güvencesi olmadığı (sitesinden imei kontrolü ile) uyarısı alıyorum. Dubaibilişimi arıyorum. Her seferinde biz medcell'e imeileri gönderdik işlemi yapacaklar diyorlar. Forumlarda takip ediyorum benden sonra alanlarda böyle problem yok arıyorum yine firmayı sorun etmeyin diyorlar. Artık dubaibilişimi aramak istemiyorum çünkü yine aynı cevabı alacağım. N11. com bu konuda bana yardımcı olsun.

Ergin 188 Okunma

Cevaplar

 • Ergin26 Nisan 2013

  Evet arkadaşlar firmayı aradım ve cevap ne biliyormusunuz? "En kısa zamanda girilecektir" ne kadar komik ve vahim bir durum.Hayatımda ilk defa böyle içinden çıkılmaz bir durumla karşı ya karşıyayım.Ya ben müşteriyim.Sizden alışveriş yaparım.Memnun kalırım hep sizden alışveriş yaparım.Size referans olurum.Bu mu? memnuniyet anlayışı.Gerçekten üzücü.

 • Ergin25 Nisan 2013

  şimdi en kısa zamanı ölçüyoruz. 2 hafta en kısa zaman dilimi değil sanırım.3-4 ay geçmesi gerekir.Dimi? artık usandım aramaktan dubaibilişimdeki kadın moda girmiş kim arasa en kısa zaman diyor.n11.com ise biz bilmeyiz firmalara karışamayız gibisinden bir tavır sergiliyor.Ohh çık işin içinden çıkabiliyorsam!!

 • Ergin25 Nisan 2013

  Gerekli hassasiyet gösteririlip garanti kayıtları girilmemiştir.Neredeyse iki hafta olacak.

 • N11 Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli Üyemiz, Satın aldığınız ürünler, orijinal ve garantili olup imei kayıtları ise mağaza tarafından girilmektedir. Gerekli işlemler en kısa zamanda tamamlanacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön