01 Mayıs 2013 #1772485

N11.com Sorunlu Ürünü Gönderdi Değiştirmiyor!

N11.com aracılığı ile (Doğuş Holding garantisine güvenerek) Dubai bilişim gibi ne idüğü belirsiz bir şirketten telefon (Samsung galaxy s3) alma gafletinde bulundum. Ürün arızalı çıktı haliyle.


Bu sevgili Dubai Bilişim şirketinin gönderdiği ürünün garantörü de dünya devi! Medcell isimli bir dükkanmış.


Bu şahıslara gönderdiğim telefonumun root edildiği iddiasıyla (ne demek olduğunu olaydan sonra google aramasıyla öğrenmiş bulunmaktayım!) garanti kapsamı dışında tutulduğu bildirildi. İtiraz edince "elinden ne geliyorsa yap kardeşim!" temalı kanuni yollara başvurabileceğim bildirildi.


N11.com'da sorunu bir türlü işleyemedi. Telefon evde dinleniyor ama n11.com bir türlü dinlemiyor!

Evren 436 Okunma

Cevaplar

  • Evren08 Mayıs 2013

    Ürünü sipariş ederek ücretini ödememin üzerinden 30 gün geçti. Ürünü teslim almamın üzerinden 22 gün geçti. Ürünü iade etmemin üzerinden 15 gün geçti. n11.com sorunu çözemedi. Bu tip sitelerin güven sağlaması için tek yapması gereken böyle şikayetleri çözümlemek. Umarım buradan alışveriş yapanlar bu ve benzeri şikayetleri okuduktan sonra karar verir...

  • Evren07 Mayıs 2013

    Cevap verildi ama sorun çözülmedi. Sorun çok ciddi ve yasal haklarımı kullanmamı tavsiye ediyor n11.com !!! Buradan alışveriş yapmanın ne kadar riskli olduğu konusunda fikirlerim gelişti, sağlamlaştı !!!

  • N11 Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Üyemiz, Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi verecektir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön