07 Mayıs 2013 #1784535

N11.com Sorun Yaratıldı!

Biz bu sitede satıcıyız ve e-ticaretten sorumlu G***** isminde bir yetkili açtığınız kupa ilanlarını 21.90 tl'den satmazsanız dükkanınızı kapatırız dedi. Personelim söyleyince şok oldum, herhalde abartarak anlatıyor dedim ama firma sahibi olarak ben aradığımda da bende aynı konuşmaya bizzat şahit oldum.N11.com ilk çıktığında hakikaten iyi bir iş yapacaklarını sanmıştım. En iyi fiyatları arayıp onları koymak istiyorlarmış, yani rekabetçi bir ortam yaratmayı düşünüyorlar ama başka siteler düşük komisyon keserken, diğer sitelere nazaran n11.com fazla komisyon kesiyor. Önce kendileri rekabetçi olmayı öğrensinler.

Tunay 194 Okunma

Cevaplar

  • Tunay09 Mayıs 2013

    Peronelinizin bizimle böyle konuştuğumuzu telefon görüşmelerinden ispat edersek ve youtube'da yayınlarsak ne yapacaksınız?

  • N11 Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Satıcılarımız, n11.com olarak Satıcılarımızın ürünlerini hangi fiyattan ve ne şekilde satacaklarına kesinlikle müdahale etmemekle birlikte, aksine satışlarını artırmaya yönelik sürekli destek verecek bir yaklaşım içindeyiz. Ancak bu serbest hareket alanının tek sınırı, Satıcılarımızın, başta diğer Satıcılarımıza ve Alıcılarımıza ve de Platformumuza verebileceği muhtemel zararlardır. Bu tür bir durumla karşılaştığımız anda, mevcut duruma derhal, zarar meydana gelmeden müdahele etmek, n11.com olarak bizim asli görevlerimizden biridir. Buna ek olarak her Satıcımızın da tarafımızla imzalamış olduğu Sözleşme gereği, bu tür davranışlardan kaçınma yükümlülüğü vardır ve aksine meydana gelebilecek her türlü zarardan bizzat kendileri mesul olacaklardır. Durumu her türlü yasal hakkımız saklı olarak, siz değerli Müşterilerimize ve kamuoyuna bildiririz. n11.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön