11 Nisan 2013 #1738212

N11.com Siparişimi İptal Etti!

N11.com sitesi otomarket bölümünden 3 parça malzeme aldım ancak siparişimin ana parçası olan paspas seti ve bagaj havuzunu siteden kaynaklanan hatalardan ötürü iptal ettiler. Bir çok arkadaşımda benim tavsiyem yüzümden alışveriş yapıp benzer sorunları yaşadı. Ürünlerin fiyatını ucuz gösterip ondan sonra böyle bahanelere sarılmaları hangi ticaret ahlakına sığar biri bana bunu açıklasın lütfen.


E-postama gönderdikleri mesaj: n11 sistem yada xml hatasından dolayı kontrolsüz fiyat uygulanmıştır bu indirim tutarı mağazamız ile ilgili olmadığından siparişler red edilmiştir.

Mahmut 138 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, Siz değerli üyelerimizin ilettiği görüş ve öneriler, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor. İlginiz için teşekkür ederiz. Yaşanılan durumun tekrarlanmaması için gerekli kontroller yapılmaktadır. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Mahmut12 Nisan 2013

    Ürünün Satışının devam etmesinden haberim var ve bu saatten sonra almayı da düşünmüyorum. Müşteri çekmek adına yapılan bu tarz alicengiz oyunlarına kızıyorum. Bunu sitenize telefonla iletmeye çalışıyorum telesekreterle muhatap oluyorum. Sitenizden size ulaşabileceğimiz bir mesaj kutusu yada e-posta adresi bile mevcut değilken nasıl üzgün oluyorsunuz hayret ediyorum. Amacım 30 - 40 tl indirimli ürün almak değildir burada müşterilerin oyuncak edilmesi oyuna alet edilmesine gönlümüz razı olmaz.

  • N11 Temsilcisi11 Nisan 2013

    "Değerli Müşterimiz, Yaşanılan bu durumdan dolayı üzgünüz. Siparişiniz Bagaj Havuzu Paspası Universal Havuzlu Oto Paspası Ve Lastik ParlatıcıHediyeli ürünümüzün n11.com da satışı devam etmektedir. İyi Alışverişler n11.com Müşteri Hizmetleri"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön