30 Ağustos 2013 #1984126

N11.com Siparişimi Benden Habersiz İptal Ettiler!

202714544966 numaralı siparişimde bilgim dışında satışı devam etmekte olan ürünümü hediye çeki kullandığım ve avantaj yakaladığım için N11.com iptal etti. Kendilerinden defalarca destek istedim, dalga geçer gibi çok kullanmak istiyorsanız bir daha sipariş edin şeklinde yazılı cevap verdiler.


Bu şekilde bir kurumsallık olmaz, beni bu şekilde mağdur bırakamazlar. Bu alışverişimde bankadan da kazandığım puanlar vardı, şimdi N11.com yüzünden kazanmış olduğum parasını ödemiş olduğum siparişi tekrar vermemi istiyorlar. Benim ricam, siparişimi tekrar aktif hale getirsinler.

Elfidat 137 Okunma

Cevaplar

  • Elfidat30 Ağustos 2013

    satışı devam etmekte olan ürünümü iptal edebilme yetkisine sahip değilsiniz ve bu şekilde yapmanız ürün ayırmak oluyor kampanya koşullarında siparişini vermiş olduğum ürünle ilgili hiç bir açıklama yok. ziynet eşlaları vb. yazdığınız yere o zaman temizlik deterjan ürünleri diye belirtmeniz gerekirdi. bu şekilde belirtmediğiniz için siparişimi aktif hale getireceksiniz.

  • N11 Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz aksilikden dolayı üzgünüz. İptal edilen bir siparişiniz aktif hale getirilememektedir. İptal edilen siparişinizin ücret iadesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön