30 Nisan 2015 #3210764

N11.com Şikayetimi Neticelendiremedi!

N11.com daha 5 defa 204472857768 sipariş No.lu ürünü iade hakkımı kullanmak için alışveriş yaptığım firmayla telefonla görüşmek istedim. Birkaç defa aradım telefonu açan olmadı. Sonraki telefonla görüşmede ise Vakvak Oyuncak bana kendileriyle iade konusunda görüşülmeyeceğini, iade talebinin N11 sitesiyle olacağını söylediler.


Bunu daha önce de bu şekilde anlattım ama nedense Vakvak Oyuncak ve N11 iade talebimi dikkate almayarak bana hem ürünün iade talebinin onaylanmadığını ve ürünün satılabilirlik özelliğini kaybettiğini söylediler. Satılan ürünün arkasında durmayacaksanız neden bu helikopteri bana sattınız?

Yasin 570 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi30 Nisan 2015

    Sayın Yasin Kılıç, Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz doğrultusunda mağaza ile yapılan görüşmeler sonrasında mağazadan alınan bilgi, siparişinize ait ürünün tekrardan satılabilirlik özelliğini yitirdiğinden dolayı iade talebinize onay verilmeyeceği yönündedir. Cayma hakkı kapsamında ürünlerin iade edilebilmesi için tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemesi gerekmektedir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön