29 Ocak 2014 #2262688

N11.com Salı Günü Yapılmayan Market İndirimi ve Olmayan Kampanya Koşulları

N11.com market 11 günü kapsamında 150 tl alışverişte anında 25 tl indirimden yararlanmak üzere gün içinde sepet oluşturdum. Ancak kampanya koşullarına dahil ürünler almama rağmen sepette indirim uygulanmadı.


Müşteri Hizmetleri ile yaptığım görüşmede bana bildirilen 1 kere bu kampanyadan yararlanabileceğimiz oldu. Ancak ben bu kapmanya koşullar veya kampanya koşullarının değiştirilebileceği ile ilgili herhangi bir bilgilendirici mesaj ve uyarıya ulaşamıyorum.


Ayrıca gün içinde 2 kere indirimden yararlana bilmiştim ki; bu da asılsız beyanı ispatlıyor. N11.com kampanya koşulları ile ilgili bilgilendirme yapmamakta olup tüketici haklarını ihlal etmektedir.


Bu konu ile ilgili tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım.

Abdullah 1.040 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz, Müşteri Hizmetlerimiz tarafından kampanya koşulları ile ilgili tarafınıza bilgi vermektedir. n11.com uyguladığı tüm kampanyalar için"kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutmaktadır" ibaresini ekleyerek kampanya hakkında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutmaktadır. İlgili kampanya değiştirilmemiştir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön