09 Eylül 2013 #2000649

N11.com Puanlarımı Kullanamıyorum!

Temmuz ayında N11.com'dan maksimum kredi kartıyla yaptığım alışverişten 111 TL puan kazandım. Puanlar kartıma yüklendi. Ancak firmanın İnternet sistemindeki hata nedeniyle bu puanları 1 hafta boyunca kullanamadım. Konuyla ilgili N11.com yardım hattını ve İş Bankası müşteri hizmetlerini de aradım. Bu arada günde en az 10 kez alışveriş yapmayı denedim. En sonunda 23.08.2013'de yaptığım bir denemede sistem alışverişe izin verdi. Fakat bu defa farkında olmadan alakasız bir ürünü sipariş verdim. Siparişi iptal et seçeneğini kullanarak 5 dk. sonra iptali gerçekleştirdim. Talep etmeme rağmen söz konusu puanlar iade edilmedi. Ortadan kaybolan puanlarımın tekrar geri yüklenmesini istiyorum.

Öztürk 93 Okunma

Cevaplar

  • Öztürk14 Eylül 2013

    Sayın n11 yetkilisi, Bana e-posta adresimden ya da bu platformdan mesaj göndermek suretiyle ulaşmanız mümkündür. Puan hakkımın yanmasını kabul etmiyorum. Çünkü ben defalarca doğru bir şekilde sipariş vermeye çalıştım. Ancak firmanızın internet sitesi işlemi bitirmeme izin vermedi. Bu sebeple hatalı bir sipariş verdim ve puanlarım gitti, mağdur oldum. Mağduriyetimin telafisini rica ediyorum.

  • N11 Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Kampanya şartlarında belirtildiği üzere iptal edilen siparişlerde kullanılan maxi puanlar hesabınıza geri aktarılamamaktadır. Detaylı bilgi için belirtmiş olduğunuz irtibat numaranızdan tarafınıza ulaşılamamıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön