07 Şubat 2018
Yorum Yap
#10102541

N11.com Olmayan Ürünün Satışı Yapıldı

N11 denen hiçbir işe yaramaz, basit ve sıradan, tüketiciyi düşünmeyen, sattığı malın arkasında durmayıp o kadar şikayete rağmen hala daha elinde olmayan malı satmaya devam eden bir firma. Tefal subito kettle aldım. Aldığım firma ertesi günü beni arayıp elinde ürünün olmadığını fakat faturanın kesildiğini, ürünü iptal etmemi söyledi. Ben de ürünü iptal etmeyip müşteri hizmetlerine danıştım.


Ürünü tedarik edeceklerini ve satıcıya da gerekli yaptırımın sağlanacağını söylediler fakat hiçbir işlem yapmadılar. Hediye kuponu verip sinirimi yatıştırmaya çalıştılar. Ben başka kullanıcıdan tekrar aynı kettle sipariş ettim fakat yine aynı sorun oldu. Ve benim sorunumu çözmediler. 2. kez mağdur oluşum. Bir daha N11 gibi işe yaramaz bir şirketten alışveriş etmem çevremde ki kimseye de ettirmem. Bu konu hakkında da gerekli işlemleri yapacağım yanlarına bırakmayacağım.

Mustafa Mustafa 635 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi07 Şubat 2018

    Sayın Mustafa Sami B., n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin stoklarda tükenmesi sebebi ile gönderimin sağlanamadığı ve iptalinin gerçekleştirildiği yönündedir. Stok bilgilerinin güncel olarak kontrol edilmesi konusunda mağazamıza gerekli uyarılar yapılmış olup, ilgili ürün satışa kapatılmıştır. Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Konu ile ilgili platformumuz üzerinde farklı bir mağazamızda talep ettiğiniz ürün "209530606" ürün kodu ile satışta bulunmaktadır. Mağazamızdan stok teğidi alınmış olup; alım gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler