02 Mayıs 2013 #1774218

N11.com Ne Kargo Ücreti Belli Nede Geleceği Süre!

Doğuş Holdinge güvenerek N11 isimli firmadan sipariş verdim. 6 kalem sipariş onayladım ücretini ödedim fakat internet üzerinden çok sık sipariş veren birisi olarak kargo ücretini benden almadılar merak ettim. Müşteri hizmetlerini aradım. Bana aracı firma olduklarını, ücret ödemesi konusunda aldığım ürünlerin bağlı olduğu kargo şirketini arayıp ayrı ayrı, bilgi almam söylendi. Bende aynen şaka yapıyorsunuz dedim. 9 ürün 9 firma ve ayrı yarı ücret.


Ben N11'i tanımam. Ben Doğuş Holding'i tanırım. Neden? çünkü sayfanın en altına Doğuş Holding yazısını koymuşsanız arkasında duracaksın. En kalitesiz internet alışveriş siteleri bile müşteri kargo ücretini belirtiyor.

Nejdet 3.072 Okunma

Cevaplar

  • Nejdet05 Mayıs 2013

    sayın editör zannediyorum anlamadınız.ürünler ve fiyatları yazıyor ama kargo ücretleri bana kaç paraya geleceği belirtilmiyor.sorun bu 6 ayrı firmadan sizin vasıtanızla alışveriş yaparsam 6 ayrı kargo ücreti ödeyeceğim bu ne yaaa

  • N11 Temsilcisi02 Mayıs 2013

    "Değerli Üyemiz, Ürün sayfasında, kargo şirketi ve kargo ücreti başlıklarında mağazanın size sunduğu kargo seçenekleri yer alır. n11.com'da 3 tip kargo ücreti bulunmaktadır: - Alıcı Öder - Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo) - Şartlı Ödeme (Aynı mağazadan alınan ve toplu kargo gönderimi yapılacak ürünlerde, belli bir adet üstüne, Ücretsiz Kargo seçeneği ekleneceğini gösterir.) Aynı mağazadan tek seferde alınan birden fazla ürün, tek kargo ile toplu gönderilebilirken farklı mağazalardan alınan ürünler için tek kargo ile gönderim yapılmamaktadır. Kargo gönderim şeklini ürün sayfasından kontrol edebilirsiniz. Yapılan kontrollerde siparişinizdeki ürünlerin farklı mağazalardan ve farklı kargo seçenekleri ile satın alındığı ve siparişinizin onayınız ile iptal edildiği görülmektedir. n11.com Müşteri Hizmetleri "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön