N11.com Mevzuata Göre İadesi Kabul Edilmeyen Ürün

İsmail İsmail30 Mart 15:14

Sipariş Kodu : 209669639670, gıgabyte B450 gamıng X DDR4 HDMI atx AM4 adlı ürünü satıcıya güvenmediğim içini iptal etmek istedim çünkü satıcı ürünün kargo takip numarası yerine faturanın takip numarasını sisteme giriş yapmıştı. Ekran kartının takip kodunu soru-cevap kısmından yolladı. Ben de ürünü kabul etmeyeceğimi ve iade edeceğimi söyledim. Ve ekran kartı kargoda iken satıcı ürünü çekti. Satıcıya iade edildi ama satıcı hala iademi kabul etmiyor. N11 kandırıcı ile birlikte müşterilerini zor duruma sokuyor. Fotoğraflarda satıcının iade işleminin başladığını söyleyip durmadan iademi iptal ediyor. Satıcının sistemde ne telefon numarası kayıtlı ne başka bir şey.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İsmail 31 Mart 15:30

Satıcı Hala 10 gün ek süre istiyor ama ürün zaten satıcıya ulaştı. Fatura ise şu an yolda iade için. Artık bu satıcı ile ilgili lütfen bir şey yapın ben de yeni ürünümü satın alayım.

N11 Logo N11 30 Mart 15:56

Merhaba, Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler