12 Şubat 2014 #2290857

N11.com Kusurlu Ürün Gönderip İade Kabul Etmiyor

02.02.2014 tarihinde 206721752964 sipariş numaralı Tefal Acticook marka düdüklü tencere siparişi verdim. Normalde 3 gün içinde gönderilecek ürünü 5 gün sonra gönderdiler. Fakat ürünün kutusu yıpranmış ve içi de dağınık bir şekilde elimize ulaştı. Ürünü iade etmek istedik ve geri gönderdik. Bu sefer ürün zarar görmüş diye iadeyi reddettiler.


Ürünün fotoğrafı ekte olduğu gibi sanki yıllarca ayaklar altında tekmelenmiş gibi bir kutu gönderen firma haklı oluyor da, hasar tespit tutanağı tutturmayan biz mi haksız oluyoruz?

Ömür 152 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz Yapılan kontrollerde, şikayetinizin ilgili bölümlere iletildiği hem mağaza hem de sizin ile görüşülüp bilgi verildiği görülmektedir. Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza dönüş yapmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön