27 Ekim 2016 #6797656

N11.com Kupon İadesi Yapılamıyor!

Daha önce 33-11 indirim alt limitsiz kupon almıştım. Bugün aynı linkten tekrar aldım ama alt limitsiz değilmiş ve ardından canlı desteğe bağlandım. Kuponun üzerinden 2-3 dk geçmesine rağmen iade etmedi ve canlı destek direk yüzüme kapatıldı. 6502 Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'a göre ürünü kullanmadım ve koşulsuz iade edilmesini talep ediyorum.

Mustafa 65 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa28 Ekim 2016

    Buraya yazınca hemen aradınız tebrik ediyorum. Az önce baktım bir çok kişi aynı sıkıntıdan dolayı şikayetçi durumunda ve hepsine c+p yapılmış. İnsan halidir alt limitsiz olup olmadığı gözümüzden kaçtı almış bulunduk. Kimseyi zarara uğratmadık harcama yapmadık ürün olsa kullandık desek o da yok sanal bir işlem için hele ki bu kadar küçük bir meblağ için n11'in paraların üzerine konması hiç hoş olmadı. Firmanın müşterilerine memnuniyet açısından pozitif ayrıcalık tanıması gerekirken hatasında ıstarcı olması beni resmen n11'den soğuttu. Son kuponlarımı kullandıktan sonra bir daha siteye uğramayacağımı bilmenizi isterim.

  • N11 Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Mustafa A., Kampanya koşullarında, satın alınan kuponların iptal edilemediği ve belirli alt limitlerin bulunduğu bilgisi paylaşılmaktadır. Bu sebeple kupon limit değişikliği veya ödeme iptali sağlanamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön