28 Ocak 2014 #2260215

N11.com Kırık Ürün Gönderdi

N11.com dan Ufo Mikatronik 2300 satın aldım. Şehir dışında olduğum bir zamanda kargo teslim etmiş.Eve dönünce açtım ürünün kırık olduğunu görünce N11.com u (08503330011)aradım,bana Ürünü gönderen Gedik pazarlama -Bursaya karşı ödemeli gönder dediler. Gönderdim.Ürün teslim alınmadan bana geri gönderildi ve 48 TL kargo ödedim.


Yetkili serviste tespit yaptırdım.Ürünün 2.el olduğunu ve kullanılmış olup resistansının yanmış olduğunu söylediler. N11.com Ürüne ve müşteriye sahip çıkmadığı gibi beni Gedik Pazarlamaya havale etti. 4442316 çağrı merkeziyle hiç görüşemedim. Eminim ki Gedik Pazarlama bana kullanılmış ve yanmış ürünü göndererek beni mağdur etmiş ve yanıltmıştır. N11.com da bu duruma seyirci kaldı.

Ali 101 Okunma

Cevaplar

  • Ali29 Ocak 2014

    Bu konuyu mağaza ile görüştüğünüze hiç ihtimal vermiyorum. Kadı kadıyı şikayet etse ne olur?Sıfır

  • Ali29 Ocak 2014

    n11.com sürecin başından beri Lafonten den masal okumaktadır.İyi bir internetten alışveriş tutkunu idim,artık tövbekar oldum.İnternetten alışverişe son.

  • N11 Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz, Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz Yapılan kontrollerde, şikayetinizin ilgili bölümlere iletildiği hem mağaza hem de sizin ile görüşülüp bilgi verildiği görülmektedir. Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza dönüş yapmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön