11 Şubat 2014 #2287777

N11.com Kategori Yöneticisi!

Evraklarımda yanlışlık bulunduğundan ötürü (iş yeri sahibiyle siteye kaydolan kişinin aynı olması zorundaymış), 03.02.2014 tarihinde babamdan 5 sayfa genel vekalet alıp siteye pdf halinde yükledim. 2 gün sonra müşteri hizmetlerinden çok bilmiş bir bayan arayıp, babamın adına gayrimenkul alıp sata bildiğim, araç alıp sata bildiğim, o denli geniş bir vekaletin yetersiz olduğunu, vekaletin üzerinde vekalet verenin yanında, alanın da imzası olması gerektiğini söyledi. Vekalet üzerinde vekalet alanın imzası olması gerekmediğini, dilerlerse gidip bir notere sorabileceklerini söylediğimde peki deyip kabul edildi. O saatten sonra hala bekliyoruz kategori yöneticisi geri dönüş yapacak diye bekliyoruz..

Abdurrahman 136 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman'ın Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

    sikayetvar.com'a tesekkürler, sikayetimi yazdıktan 1 gün sonra N11.com'dan geri dönüş oldu ve aynı gün içerisinde mağazam satış yapmaya hazır hale geldi.

  • N11 Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Talebiniz ilgili kategoriye iletilmiştir. Kategori Yöneticilerimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaklardır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön