13 Nisan #10335482

N11.com İnsanı Oyalıyor

N11 müşteri temsilcisi her sabah arayıp beşiği teslim aldınız mı diye soruyor. Ama hala sonuç yok. Çocuğumun beşik yaşı geçti. Beşik gelse ne işime yarayacak? Yakın zamanda para iadesi yapmazsa ileride bununla ilgili dava açıp paramı alacağım. Bilgin olsun n11.

Şeymanur 174 Okunma

Cevaplar

 • N11 Temsilcisi24 Nisan

  Sayın Şeymanur A., n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Konu ile ilgili yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün teslimatının sağlandığı görünmektedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlamış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Şeymanur17 Nisan

  Hala bir sonuç yok hala. Sizi ticaret bakanına şikayet ettim ve etmeye devam edeceğim. Bana paramı iade edin. Davada açacağım!

 • Şeymanur13 Nisan

  Bir ayı geçti hiçbir sonuç verdiğiniz Yok. Canlı destektekilerde siz de hiçbir şey yapamıyorsunuz. Klasik cevap verip durmayın. İlgileniyormuş görüntüsü veriyorsunuz sadece.

 • N11 Temsilcisi13 Nisan

  Sayın Şeymanur A., Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön