31 Ağustos 2013 #1987310

N11.com İade Edilmeyen Para!

İş Bankasının Maximum kart kampanyası için alışveriş yapmıştım puanım yüklendi. N11.com'da puanlar ile alışverişimi yaptım fakat satıcı yanlış stoktan dolayı ürünü reddetmiş ve siparişi iptal etmiş bende puanlarımın iadesini istedim.


N11.com müşteri hizmetleri kampanya şartlarındaki ürün iadesinden dolayı puanların iadesinin mümkün olmadığını belirti kendilerine iadenin benim tarafımdan değil satıcının siparişi iptal etmesinden dolayı işlem gerçekleşmediğini bir türlü anlatamadım, sanırım kampanya şartlarında ürünü alırsam ve iade edersem puan yüklenmeyeceği yazıyor. Fakat ben ürünü almadım ki satıcı göndermedi ve iptal etti. İlgili puanlarımın kartıma iadesini istiyorum.

Mustafa 590 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa27 Eylül 2013

  biraz önce müşteri hizmetleri ile görüştüm puanların iadesi yapılamayacak yazılmış ama buraya verilen cevap puan iadesi yapılacak şeklinde yanıltıcı cevap veriliyor.Kampanya bölümünün anlamadığı nokta nedir yada neden işi yokuşa sürerek müşteri mağduriyeti yaratılıyor anlamak mümkün değil ödediğim parayı geri alıncaya dek şikayetlerimi sürdüreceğim TKK müracat edeceğim bu işin peşini bırakmayacağım.Kampanya açık ve net iade edilen ürün için puan geri yüklenmez satıcı tarafından iptal edilen ürün için değil.

 • Mustafa19 Eylül 2013

  20 gün oldu o zaman neden hala daha puanlar kartıma yatırılmadı kaç gün daha bekleyeceğim.?

 • Mustafa17 Eylül 2013

  Bankaya talimat verilmemiş bize firmadan gelen bir şey yok diyorlar zaten iadeyi kendi posunuz ile yapmayacakmısınız.? suçu bankaya atıyorsunuz iade edilecekmi edilmeyecekmi.?

 • N11 Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Kullanmış olduğunuz maxi puanların iadesi ile ilgili bankanıza talimat verilmiştir. Kart ekstrenizden puan tanımlamanızı takip edebilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön