30 Nisan 2013 #1770387

N11.com İade Alınmayan Ürün!

9 Nisan 2013 tarihinde N11.com ('a güvenerek) üzerinden Dubai Bilişim'den almış olduğum cep telefonu ayıplı çıktığı için Cayma Hakkımı kullanarak ürünü iade gönderdim.


Dubai Bilişim "ürünün etiketi açıldı" diyerek iadeyi reddedip ürünü tamirat görmüş şekilde bana karşı ödemeli olarak geri gönderdi. Ben de geri gönderdim. Durumu N11.com'a en az 20 defa telefonla bildirdim. Her defasında "firma iade almak zorunda, bu sizin kanuni hakkınız, biz halledip sizi arayacağız" dediler.


Parayı alan ve iadenin sorumlusu N11.com olduğu halde tam 10 gündür Dubai Bilişim'in keyfini bekliyorlar. N11.com resmen kanunsuz hareket eden Dubai Bilişim ile işbirliği yapıyor.

Uğur 201 Okunma

Cevaplar

  • N11 Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Üyemiz, Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak bilgi verilmiştir. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Uğur01 Mayıs 2013

    Bugün Dubai Bilişim ürünü bana göndermediği halde ilk kargo takip numarasını girerek göndermiş gibi göstermiş ve iade talebimi ret etmiş. N11.com ise sürekli ürünü onaylamazsam otomatik onaylanacağına dair mailler gönderiyor. Bütün bu olanlara, durumu defalarca telefonla bildirmeme rağmen iade departmanından görüştüğüm bayan Dubai Bilişim'i Tüketici Mahkemesine vermemi söylüyor. 12 yıldır internetten alışveriş yapıyorum, ilk defa böyle bir firmayla ve böyle yetkililerle muhattab oluyorum. Kanunlar sayesinde ödediğim parayı eninde sonunda alacağım ama bu yaşadıklarım n11.com ve Dubai Bilişim'in yanına kar kalacak malesef.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön